De Engelse oldtimer 11 - Revisie motorblok

De Engelse oldtimer 11 - Revisie motorblok

De Engelse oldtimer 11 - Revisie motorblok De Engelse oldtimer - Ep.11 - Revisie motorblok In deze aflevering trekken we terug naar het motorenrevisiebedrijf waar we samen met Carl de revisie van het motorblok en de cilinderkop kunnen volgen. Er wordt gehoond, geboord, gevlakt en geslepen. Ook alles wat vervangen moeten worden, wordt vernieuwd, zodat ze later weer gemonteerd kunnen worden.

Sorry, dit is een premium artikel

Dit artikel is exclusief beschikbaar voor Dobbit abonnees. Abonneer je nu en krijg toegang tot meer dan 2000 bouwinstructies en 800 instructievideo's.

Ontdek onze abonnementsformules

 

Kleurenschema
Aantal tegels per rij
Beeldverhouding
Weergave
Hoeken afronden
0

Welkom bij Dobbit 

Dobbit maakt gebruik van cookies om uw gebruikservaring te optimaliseren en te personaliseren. Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met Het privacy- en cookiebeleid.